Shop Electrolux
Добредојдовте на Electrolux веб продавница за резервни делови и додатоци.

Пребарај

Категории

Skopje

Електрични Ќебе Pekatherm AE 808 Греење рамо Завој Перниче

Print

Description

AE808 модел е завој наменета за рамо зона.

 

Исто завој се вклопува и лево и десно рамо.

 

Им дава на луѓето слобода да работат со батеријата се испразни батеријата е исклучително безбеден должи на низок напон.

 

Со микроконтролерот може да се постигне 55'C температура од 30 секунди.

 

Неопренови е термички изолатор кој ги спречува загубата на топлина и го олеснува пенетрацијата на топлина во заеднички.

 

Во неопренови топлинска завои (испорачана батерија и полнач) е вклучена во пакетот.

 

Таа има 3 години гаранција.

Reviews

There are yet no reviews for this product.

Контакт

Electrolux Shop

E-mail:          electrolux@t-home.mk         
E-mail:          natasa@electrolux.mk      
Telephone-Bitola: +389 (0) 47  203 330
Telephone-Skopje: +389 (0) 2 3298130
Telephone-Skopje: +389 (0) 2 3225230
Fax:              +389 (0) 47 203 900
Mobile Phone Number: +389 (0) 70 237 108

Shop Electrolux