Shop Electrolux
Добредојдовте на Electrolux веб продавница за резервни делови и додатоци.

Пребарај

Категории

Skopje

Armadillo Hand Dryer

Print

Description

На Armadillo рака фен е толку тешко тоа е речиси непробојно! капакот на здрав нерѓосувачки челик прави Armadillo рака Фен најмногу вандал доказ Фен страна на пазарот денес, но сепак има уникатен дизајн кој нуди чувство за стил и квалитет. Без разлика дали се инсталирани во ресторан или бар, училиште, сервис или болница, на Armadillo навистина не се обезбеди функцијата и формата во комбинација со врвен изработка.

 

На Armadillo рака фен е динамична пионерски еко рака фен за обезбедување на торнадо на брзо тече воздух за да се исуши влажни раце во рок од 10 секунди. Сè за Armadillo е храбар и импресивно; млазницата емитува голем сила на топол воздух за инстант резултати во употреба тоалетот голем обем.

 

рака фен Armadillo, е крајната ултра-брз ѕид единица рака за сушење на пазарот денес.

 

Неодамнешните големи достигнувања во технологијата рака фен го стави повеќе акцент на протокот на воздух со голема брзина, намалување на времето страна сушење и масовно намалување на потрошувачката на енергија. Оваа комбинација на бенефиции се намалуваат трошоците на водење значително и во повеќето случаи ќе се плаќа за себе во рок од една година. Тоа е неверојатно!

 

рака фен НОВАТА Armadillo е ултра брза рака фен кој мал ѕид "дно, современ дизајн и нудат исклучителна ултра брза рака сушење изведби, додека заштеда на енергија.

Reviews

There are yet no reviews for this product.

Контакт

Electrolux Shop

E-mail:          electrolux@t-home.mk         
E-mail:          natasa@electrolux.mk      
Telephone-Bitola: +389 (0) 47  203 330
Telephone-Skopje: +389 (0) 2 3298130
Telephone-Skopje: +389 (0) 2 3225230
Fax:              +389 (0) 47 203 900
Mobile Phone Number: +389 (0) 70 237 108

Shop Electrolux