Shop Electrolux
Добредојдовте на Electrolux веб продавница за резервни делови и додатоци.

Пребарај

Категории

Skopje

500 Одлично БС

Print

Description

Собранието на БС е природен избор кога висината е ограничена помеѓу тонат и подот. А брадавица е заварен во штекер мијалникот мозоци, и плоча забравена на одлагачот навој до брадавица. Наменета за континуирано хранење на отпадоци од храна, ракување на големи количини на отпад од храна без непотребни прекини во секојдневните должности значи зголемена ефикасност.

 

Стандардна Испорака вклучува целосен контактори со мотор про-детекторот, црвенило млазницата за вградување во ѕид мијалник и целосна електромагнетниот вентил со цедилка линија. disposers отпадоци од храна во одлична серија 500 е опремен брусилки на специјално легирани челични, куќишта и монтажа собранија од нерѓосувачки челик EN 1.4301 (AISI304) и класа на заштита на IP55 - сите уверувајќи долг живот 

Очекуваното и оперативна сигурност.

 

Reviews

There are yet no reviews for this product.

Бројач на посети

01243653
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
288
369
657
1240916
3885
33558
1243653

Your IP: 18.232.188.89
Server Time: 2020-07-13 12:48:41

Контакт

Electrolux Shop

E-mail:          electrolux@t-home.mk         
E-mail:          natasa@electrolux.mk      
Telephone-Bitola: +389 (0) 47  203 330
Telephone-Skopje: +389 (0) 2 3298130
Telephone-Skopje: +389 (0) 2 3225230
Fax:              +389 (0) 47 203 900
Mobile Phone Number: +389 (0) 70 237 108

Shop Electrolux