Shop Electrolux
Добредојдовте на Electrolux веб продавница за резервни делови и додатоци.

Пребарај

Категории

Skopje

МОС 525 FWD 230-1-50

Print

Description

МОС на отпадоци од храна обезбедуваат ефикасно отстранување на отпадот на храна за 
угостителство и кујни во хотели, ресторани, болници, училишта, 
затвори и подготовка на храна. 

Зошто да не се намалат трошоците за отстранување на отпадот храна! 
Едноставно одговара на МОС одлагачот отпадоци од храна и, 

 • Заборавете на трошоците за собирање на отпадоци од храна.
 • Заборавете на трошоците за чување на отпадоци од храна. 
  Тоа е само тоа е толку едноставно! И ќе добиете многу подобри хигиенски стандарди и 
  услови за работа. 

  • 0.55kW реверзибилна мотори
  • Идеален за употреба во мали кујни со средна големина
  • Заварени во единицаReviews

There are yet no reviews for this product.

Бројач на посети

00878201
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
307
1112
1803
874200
10910
13851
878201

Your IP: 54.225.31.188
Server Time: 2018-06-21 20:05:02

Контакт

Electrolux Shop

E-mail:          electrolux@t-home.mk         
E-mail:          natasa@electrolux.mk      
Telephone-Bitola: +389 (0) 47  203 330
Telephone-Skopje: +389 (0) 2 3298130
Telephone-Skopje: +389 (0) 2 3225230
Fax:              +389 (0) 47 203 900
Mobile Phone Number: +389 (0) 70 237 108

Shop Electrolux